063 202 00 12 097 105 55 88 095 202 00 45
 
Войти

 

Контакти:

097 1055588 

   095 2020045

  063 2020012

 066 2400459

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 
 

Головна  Про  компанію

 

 

      Як купити? Оплата  Гарантія та повернення
       Реєстрація    Доставка   Контакти

 

autotovary.com.ua  - автомобільний портал з продажу широкого асортименту автомобільних запчастин.

Усі запропоновані запчастини поставлені офіційними дистриб'юторами ТМ та відповідають усім необхідним стандартам та нормативам. Продукція, що підлягає обов'язковій сертифікації, має відповідні сертифікати.

Асортимент компанії autotovary налічує понад 7000000 позицій запчастин, що дозволяє покрити понад 98% автомобільного ринку. Ми працюємо зі складу наявності, тобто запчастини, представлені на сайті, є в наявності та можуть бути Вам оперативно поставлені. Це гарантує швидкість виконання замовлення, автентичність запчастин, що поставляються, можливість планування часу і термінів.

Ми практично не працюємо на замовлення (асортимент представлених "замовних" позицій на сайті не більше 5%). Запчастини, які все ж везуться на замовлення, везуться виключно з Європи і в найкоротші терміни – 10-14 робочих днів.

Усі ціни на сайті актуальні.

Замовляючи у нас, Ви отримуєте конкурентні ціни, швидку доставку, індивідуальний підхід та підбір запчастин.

Наше завдання – допомогти Вам економити Ваш час та гроші.

Ви можете не переплачувати гроші в магазині чи на ринку та не витрачати свій час на поїздки за деталлю. За вигідних цін на запчастини, їх привезуть прямо до Вас, на вказану Вами адресу.

Деталі замовлені до обіду зазвичай доставляються в другій половині дня. Максимальний термін доставки – наступного дня.

Все, що Вам необхідно зробити, - це зайти на сайт і вибрати деталь, що Вас цікавить, або зв'язатися з нашим менеджером для замовлення!

 

Дякуємо за вибір нашого магазину!

Для отримання більш детальної інформації про способи замовлення та оплати, умови доставки та повернення, гарантійні зобов'язання, графік роботи та контакти -перейдіть за відповідними пунктами меню нижче.